Здорова дитина – запорука здорової нації. Усі ми хочемо бачити дитину розумною, сильною, здоровою. Але на жаль, статистика стану здоров’я школярів сьогодні досить не втішна. За даними МОЗ України, 90% усіх підлітків мають відхилення в загальному стані здоров’я, з них 20 % мають по два та більше захворювань. Проблема здоров’я дітей нині стоїть настільки гостро, що ми повинні поставити запитання: що для нас важливіше – фізичне здоров’я дітей чи освіченість? Навчальні навантаження зараз нелегкі. Діти засвоюють великий обсяг інформації. За різними джерелами, тільки 5 – 10% випускників шкіл закінчують школу здоровими.

Випускник ХЗОШ № 78 чітко усвідомлює правила здорового способу життя:

/Files/images/uchitel_goda/img219.jpg

Головна цінність школи – учень, його інтереси, здоров’я і безпека. Тому вчителі нашої школи турбуються про те, як зберегти здоров’я школярів, сформувати в них навички здорового способу життя і безпечної поведінки в різноманітних життєвих ситуаціях у цей напружений час техніки, негативної екології та шаленого темпу життя: залучення громадських організацій та об’єднань, представників медичної галузі, батьківської громадськості та педагогічного колективу, органів шкільного самоврядування та кожної дитини зокрема до проведення превентивних заходів щодо формування в учнів уявлення про основні поняття життя, культури здоров’я, усвідомлення принципів та критеріїв здорового способу життя.

Таким чином, робота зі здоров’язбереження збагачує і збалансовує діяльність колективу школи, спрямовує творчість учителів і учнів на вдосконалення освітньго процесу. Вважаємо, що запорукою нашого успіху є створення атмосфери взаємоповаги, любові, толерантності та довіри у ХЗОШ № 78 – Школи сприяння здоров’ю, Школи – культури здоров'я.

Галерея "Школа сприяння здоров'я"