До уваги батьків майбутніх першокласників!

3 08.04.2024року розпочинається реєстрація дітей до першого класу.

Ураховуючи ситуацію, що склалася в Україні, реєстрація дітей відбуватиметься лише в електронному вигляді за посиланням https://school.isuo.org/

Після реєстрації та заповнення всіх необхідних даних Ваша заявка буде опрацьована закладом освіти.

Звертаємо Вашу увагу, що дитина буде зарахована лише після того, як вас запросять до закладу освіти для написання заяви власноруч!
При собі обов’язково мати:

1) копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Нагадуємо, що згідно з наказом МОН України від 16.04.2018 №367 право на першочергове зарахування мають діти:

1) місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;

2) діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;

3) діти працівників цього закладу освіти.

Територія обслуговування ХЛ No 78 на 2024/2025 навчальний рік

Проспект: Льва Ландау 20;