Новорічна вистава "Казка про забуті іграшки".

В черговий раз із ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса проходять безкоштовні Новорічні заходи для діток, де панує радісна атмосфера: посмішки, розваги,сміх - все те, що ми хочемо, щоб у наступному році було у наших дітей.

Учні нашої школи відвідали головну ялинку міста у ХАТОБі - новорічну виставу "Казка про забуті іграшки". Головні герої лялька, ведмедик та робот не потрапляють на новорічну ялинку.

Аби бути присутніми на святі герої казки відправляються до феї гарного настрою, яка і підказує їм, як потрапити на свято. Для цього потрібно зробити добрі справи.

Першою зупинкою у героїв казки країна ельфів. Там вони примирюють два ворогуючі сімейства - гномів та фей.

Ця своєрідна постановка "Ромео і Джульєти", але на дитячий манер закінчується весіллям.

Потрапляють під час подорожі герої мюзіклу і до країни машин.

У країни де все із заліза казковим героям доводиться не просто. Тут допомагають впоратися з армією роботів.

Та і в країні машин завдяки добрим справам все закінчується перемогою. Останнєю доброю справою забутих іграшок є допомога Пінокіо. Задля цього доводиться побувати в країні ледацюг.

Не обійшлося на святі і без головного гостя - Діда Мороза. Той завітав зі своєю онукою Снігуронькою.

Учні які завітали на мюзікл отримали масу задоволень.