Лекція «Проти наркотиків»

Виступаючи проти наркотиків, ми маємо розуміти, що ті, хто вживає наркотики — це не покидьки суспільства, а жертви наркотиків, яким ми маємо допомогти. Сьогоднішня лекція у першу чергу — це профілактика.
Виступаючи з лекцією «Проти наркотиків», Козиренко Марія Михайлівна,представник «Фонду рятування дітей та підлітків України від наркотиків», розповіла учням 9 – 11 класів , що згідно з даними експертів, кількість людей, залежних від наркотиків, в Україні найближчим часом може досягти близько 1 млн. осіб, тому число людей, які проти наркотиків, має бути більшим. При цьому дуже швидко поширюється епідемія "аптечної" наркоманії, коли мільйони школярів безконтрольно вживають ліки, що містять наркотичні речовини.

Висновок лекції - бути проти наркотиків значить бути проти злочинності, яка знижує якість праці, знижує духовність у суспільстві, сприяє скандалам в сім'ях, покинутим дітям.

Галереї "лекція - "ми проти наркотиків""