Шевченківський тиждень

Хай же й сьогодні,і завжди залишиться в нашій душі безсмертні слова – настанови славетного борця за незалежність України, служать нам дороговказом на шляху збереження основних засад прав людини.

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/0603.jpg

У перші дні березня вся Україна вшановує пам,ять Т.Г.Шевченка. Наші учні також не стоять осторонь. У рамках тижня української мови і літератури "Шевченко промовляє до нас сьогодні",буде проведено різноманітні заходи у дистанційному форматі з 4-8 березня.

Учням запропоновано проявити свої творчі здібності у різноманітних номінаціях:

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/060324 єод.jpg

• 7 березня в ХЛ №78 серед школярів 5-9 класів пройшов конкурс на краще читання поезії Тараса Шевченка з метою популяризації спадщини Кобзаря, української мови, підтримки творчої учнівської молоді

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/00080324.jpg

вірш Т Шевченко читає Самусенко Марк

• До річниці вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка було проведено конкурс малюнків «Шевченко і його твори очима сучасних дітей» . учні 5-7 класів виконали роботи створюючи копії його робіт, намагаючись відтворити їх в інших техніках, іншими матеріалами.

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/080324чит вірш.jpg

конкурс малюнків ХЛ78 до тижня Т.Г. Шевченко

Протягом Шевченківського тижня для учнів середніх та старших класів були проведені вікторини, інформаційні години, квести, віртуальні екскурсії музеями Кобзаря, на яких школярі змогли не тільки виявити свою обізнаність з життям та творчістю митця, а й поглибити знання

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/130324_тш.jpg

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЮЄТЬСЯ ПО МІРІ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ.

Зі святом Вас, справжні патріоти України, шанувальники Великого Кобзаря!