ІХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

1 березня 2018 року відбулася IХВсеукраїнська українознавча гра «Соняшник». До участі долучилися 118 учнів 1-11-х класів нашого навчального закладу.

Виклики ХХІ століття вимагають від молодих громадян України й світу оволодіння цілком новими компетентностями, вміннями комплексного розв’язання проблем, критично мислити тощо. За Концепцією Нової української школи випускник має розвиватися як особистість, патріот, інноватор. Саме на формування цих рис скеровані завдання Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». Нині це найпопулярніша гра з української мови та літератури, історії, народознавства!

Цього року гра була присвячена 180-річчю Івана Нечуя-Левицького, 125-річчю Миколи Хвильового, 100-річчю Олеся Гончара, 1140-річчю засновника Київської княжої династії Ігоря Рюриковича та українській мультиплікації і казкарству.

Галерея "ІХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» 02.03.2018"