«Київ у зимньому вбранні»,

У грудні учні 7А, 8-А, 8-Б , 9-Б, 9-В, 10-Б класів взяли участь у екскурсії до м. Києва під назвою «Київ у зимньому вбранні», яка була напрямлена на розвиток національно-патріотичного виховання в учнів, виховувати любов до своєї країни, цінити та поважати народні цінності.

Під час екскурсії діти відвідали Києво-Печерську Лавру, Михайловський златоверхий монастир, Андріївську церкву, Володимирський собор, «Золоті ворота».

Діти відвідали головну ялинку країни на Софіївській площі, побачили фестиваль ілюмінацій. Загадали бажання у кота Пантюши.

Також для дітей була екскурсія на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас. Учні подивилися на процес виготовлення ялинкових прикрас, побачили, як люди малюють на іграшках картини та самі мали змогу прийняти участь у майстер-класі по нанесенню малюнка на іграшку.

Галерея "«Київ у зимньому вбранні» 29.12.17"