«16 днів проти насильства»

Наш навчальний заклад прийняв участь у Всеукраїнській Акції «16 днів проти насильства» в рамках якої одним із заходів було проведено лекцію Благодійним фондом «Карітас Харків» - « Протидія торгівлі людьми». На лекції були порушені питання: Безпритульні діти, Насильство, Насильство по відношенню до дітей в Україні, Профілактика жорстокого поводження з дітьми, Попередження жорсткого поводження з дітьми.

« Карітас Харків» працює у соціальній сфері для допомоги найбільш незахищеним верствам населення:

• здійснює програму соціальної допомоги та захисту малозабезпечених людей;
  • протягом багатьох років здійснює проект «Домашня опіка» для одиноких пристарілих людей і дітей-інвалідів;
  • співпрацює і надає допомогу організаціям інвалідів, дітям-сиротам, одиноким пристарілим людям;
  • сприяє духовному та моральному відродженню молодих людей, формує християнські цінності у підлітків і молоді.

.

Галерея "Лекція Благодійного фонду «Карітас Харків» "