Уроки Мужності - минуле і сучасність

Уроки Мужності поєднали минуле і сучасність

У рамках відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 7 травня у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №78 проведено уроки Мужності за участі ветеранів війни, учасників бойових дій.
Діти готувалися до зустрічі з ветеранами,у школі створено виставку малюнків, газет, у бібліотеці - діюча виставка книжок про війну, тематичні експозиції, присвячені 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, розміщені в кожному кабінеті .
Цікавими і захоплюючими були розповіді ветеранів про запеклі бої та здобуту перемогу над фашистськими загарбниками.
Шкільний гурток ораторського мистецтва приготував і показав ветеранам літературно - музичну композицію " Ніхто не забутий, ніщо не забуте" . /Files/images/IMG_0372.jpg
Ветерани разом з учнями співали пісні часів Великої Вітчизняної війни, пісні, що піднімали бойовий дух солдат-визволителів та надихали на подвиги в ім'я Батьківщини.
На пам’ять про зустріч гостям подарували фотографії, квіти, сувеніри, зроблені дитячими руками.

Також пройшла громадянська акція « Запали свічку» з хвилиною мовчання.
/Files/images/#IMGA0553.JPG