"Хто не був у Полтаві, не знає України."

Напередодні канікул учні 5-х класів нашої школи вирушили до сусіднього обласного центру Полтава. Дорога промайнула швидко, адже діти милувалися краєвидами рідного краю, слухали розповідь екскурсовода про історичне минуле Полтавщини. Гід розповів про особливості пам’яток Полтави: історичний центр міста, пам’ятник Слави, краєзнавчий музей, музей-садиба І.Котляревського і Панаса Мирного, пам’ятники, пов’язані з історією Полтавської битви. Полтавою дуже приємно гуляти. Місто зберегло безліч історичних споруд, побудованих у різних стилях − від українського бароко до українського модерну. Велика частина з них відремонтована. Велика кількість архітектурних пам'яток та багата історія міста створюють привабливу атмосферу для туристів.

Галерея "Екскурсія до Полтави- 28.10.2019"