Єдиний правовий день для неповнолітніх ЗЗСО № 78

Головний спеціаліст служби у справах дітей по Слобідському району Кімлик А.І.

Виступила з вступним словом про проведення єдиного правового дня,представила гостей цього заходу.

Куцина Наталія Анатоліївна - юрист Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району виступила з питанням - Профілактика насилля в сім’ї

Черних Сабіна Юріївна - методист методичного центру Управління освіти Адміністрації Слобідського району порушила питання з учнями про профілактику залежності дітей від комп’ютерних ігор, попередження втягування молоді у гральний бізнес.

Старший інспектор Слобідського районного сектору Харківської міського відділу з питань пробації Північно- Східного міжрегіонального Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Калашнікова Катерина Андріївна - ознайомила учнів з інформацією, щодо виконання кримінальних покарань.

Капітан поліції інспектор Слобідського ВП ПП ГУ НП в Харківській області Карась Олександра Володимирівна порушила питання про профілактику та попередження правопорушень серед дітей

Галерея "Єдиний правовий день -17.05.18"